☑یک منشی تلفنی 24 ساعته
سایت نقش یک منشی تلفنی 24 ساعته را برای شما ایفا می کند . همه روزه ، همه ساعته و تا ابد . این منشی می تواند پیغام های شما را به تمامی مشتریان برساند ، پیغام های مشتری را به شما برساند ، با مشتریان شما صحبت کند و آنها را مشاوره دهد ( همانطور که الان ما داریم شما را مشاوره می کنیم ) ، به پرسش های متداول مشتریان پاسخ دهد و در کل با مشتریان شما ارتباط بر قرار کند .

☑مادام العمر بودن
یک وبسایت اگر پشتیبانی خوبی داشته باشد و انتخاب شرکت طراحی سایت خود را درست انجام داده باشید می تواند به شما یک عمر خدمت کند. یک کارمند مادامالعمر ، ارزان و همیشگی

http://www.yekseo.com/wp-content/uploads/web-design-1-500x400.jpg
http://www.yekseo.com/wp-content/uploads/1_P1iupOxk19t4v130e9ikhQ-500x400.png

☑هزینه نگهداری پایین
شاید برای شروع کار کمی هزینه پرداخت کنید که پرداخت این هزینه هم بستگی به شرکت طراحی سایت دارد اما بعد از طراحی سایت فقط کافیست سالانه مبلغی برای نگهداری فایل ها و تمدید دامنه سایت پرداخت کنید که بسته به فعالیت شما بین 50 تا 200 هزار تومان در سال هزینه بر خواهد بود.

☑تبلیغات بیشتر
شما با وبسایتتان می توانید تبلیغات بیشتری داشته باشید و برند ، محصول و خدمات خود را معرفی کنید. بازاریابی آنلاین یا online marketing این روزها باعث رشد اکثر کسب و کار ها شده و در آمد خوبی را برای کسب و کارهایی که سایت اینترنتی دارند. شما می توانید با راه اندازی بخش مقالات سایتتان ، مشتریان جدیدی را با محصولات و خدمات خود آشنا سازید.

☑نمایش حرفه ای بودن و ارزش کسب و کار
اگر شما وب سایت داشته باشید می توانید از ایمیل وب سایت خود برای ارائه به مشتریان استفاده نمایید که شکل بسیار حرفه ای تری دارد نسبت به این که در ارتباطات خود از ایمیل های شخصی مانند سرویس های جی میل و یاهو استفاده نمایید. ضمن این که وجود وب سایت می تواند این پیام را به ذهن مخاطبان مخابره کند که این کسب و کار خالق ارزشی است که حاضر است با صرف هزینه، آن را در وب سایت خود معرفی و تبلیغ نماید.

☑در معرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرید
طبق آمارها هر روز حدود بیش از ۲٫۵ میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند و اگر شما در این فضای آنلاین حضور نداشته باشید عملاً امکان استفاده از فرصت دیده شدن در اینترنت را از دست خواهید داد.

http://www.yekseo.com/wp-content/uploads/31ab7ec5-ff1e-4317-9bd5-7047171c6e50-500x400.jpg
http://www.yekseo.com/wp-content/uploads/1407799223-1-advanced-webmaster-tools-should-using-better-seo-500x400.jpg

☑ارائه سریع آخرین محصولات و خدمات
به راحتی و به سرعت و به صورت رایگان می توانید آخرین محصولات و خدمات خود را در وب سایت ارائه نموده یا خدمات قبلی را به روز رسانی نمایید و مشتریان خود را از تغییرات کسب و کارتان با خبر سازید.

این موارد تنها بخشی از فواید داشتن سایت می باشند . امروزه با توجه به پیشرفت علم برنامه نویسی و طراحی سایت ، همواره بر قابلیت های این علم افزوده شده و زندگی و کسب و کار را برای شما لذت بخش تر و سود آورتر خواهد کرد .